ČeskyEnglish
JEFF Enigmatic Vittoria
( 24.10.2009 - pes )

JEFF Enigmatic Vittoria
Pejsek se Jmenuje Jeff.
Má naprosto špičkový původ:
Sunny Dale’s AJ ROHAN (import Korea) x OPHELIA Enigmatic Vittoria (ICH. Cinecittá Eric Forester x NYZZY Mary Evan)
Budu ho nabízet za opravdu přijatelnou cenu vzhledem k jeho původu. Je to opravdu minimum, pod které bych naše odchovy nikdy neprodala – tj. 15 000 Kč.

Jsem na odchovy opravdu hodně náročná a pokud některé štěňátko až tak nesplňuje moje ideály, tak ho prostě nabídnu levněji.
Ale uvědomte si, že štěňátko, které pro mě není dokonalé, mohou v jiných stanicích nabízet jako naprosto úžasné, špičkové, dokonalé, ideální na výstavy atd. Prostě jsem tak náročná, že u mě i ta nepovedenější štěňátka mohou být lepší než ta nejlepší v jiných chovech! Je to jen o mých ideálech, o tom, kam chci směřovat a co se mi líbí.

Takže Jeff je krásný klasický maltézáček se samčím výrazem, NENÍ to americký typ. Je naprosto čistě bílý, přitom má opravdu dokonale černý pigment. Má krásnou postavu. Nebude malinký. Má opravdu super rodokmen s těmi top USA liniemi. Povahově je úžasný, je moc hodný, mazlivý, klidný, k cizím lidem rezervovaný (ale zdůrazňuji, že já to takto chci, mám ráda přesně takové pejsky, maltézák by neměl být jako jork nebo pudl).
V podstatě je to ideální maltézáček, který by byl vhodný i do chovu, protože jsem si téměř jistá, že jeho americký původ se projeví v dalších generacích (což už mám mnohokrát potvrzené z dřívějších vrhů). Přesto bych byla radši, kdyby se stal jen hýčkaným rodinným mazlíčkem. Uvítala bych odrostlejší děti v rodině, ale konkrétně Jeff by byl skvělý společník i pro starší lidi.
(Pokud by Jeffa někdo přece jen požadoval na chov, cena by musela být samozřejmě vyšší).Fotografie

celkem 6 fotografií
1. strana

rodiče

miminko

konečně načesaný

detail

1. strana

© Copyright Evittoriamaltese. All rights reserved.
Created by: www.nesnet.cz

admin